HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız faaliyetlerine 30 yıllık bir süreçte çeşitli firmalar nezdinde devam etmiş olup 2010 yılında ASAMEL MEKANİK olarak Ankara merkez ofisinde başlamış 2016 yılında da ASAMEL MEKANİK MÜH. SAN. TİC LTD. ŞTİ olarak bugünkü ünvanını almıştır. Kısa bir zamanda ortakların geçmiş deneyim ve elde etmiş olduğu başarıları katkısıyla sektörde söz sahibi olmuştur. Firmamız işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder. Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir. Süreçlerimizin gelişimi, süreç ölçüm sonuçlarının sürekli iyileşmesi ile izlenecektir. Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.

Firma olarak her şeyden önce yaptığımız işe olan saygımızı ön plana alarak emniyet, ekonomi ve estetik üçgeninde eserlerimizi geleceğe gururla bırakmak ve ülkemiz ekonomisine payımız ölçüsünde katkıda bulunmak ana hedefimizi teşkil etmektedir. ASAMEL MEKANİK kısa süre içerisinde Türkiye de mekanik tesisat alanında kendisine iyi bir yer edinmiş, deneyimli, dinamik yapısı ve üretim kalitesiyle; öne çıkmıştır.

ASAMEL MEKANİK ısıtma soğutma, havalandırma, otomasyon, yangından korunma tesisatı – medikal, VRF iklimlendirme gibi tüm mekanik konularında bütün aşamaları yerine getirecek şeklinde hizmet vermektedir. Bazı projelerde ise elektrik tesisatı (AG ve OG Hatları, kuvvetli akım – zayıf akım, vb.) dahil çalışmalarımız da olmuştur.